Naturalne sole do kąpieli z Morza Martwego z właściwościami leczniczymi - Kadelle

Sole morskie do kąpieli - Pokochaj ich naturalność

Karnalitowe mieszanki z glinkami o różnych właściwościach, wzbogacone o składniki odżywcze i naturalnie piękne zapachy... to wszystko zamknięte w eleganckim szkle, które idealnie podkreśli charakter Twojej łazienki. Każda sól do kąpieli Kadelle jest zapakowana w piękny słoiczek z poręcznym wieczkiem ozdobionym wstążką. Dzięki temu możesz użyć jej w swojej łazience nie tylko jako aromatyczny dodatek do kąpieli, ale również jako element wystroju. Oferowane przez nas sole mineralne nie tylko pięknie pachną, ale też pięknie prezentują się w szkle.

Odkryj nasze naturalne dodatki i wzbogać swoją kąpiel szczyptą przyjemności!

Naturalne sole do kąpieli Kadelle pochodzą z Morza Martwego, a każda z nich zawiera organiczne składniki, w tym minerały oraz olejki. Glinka to jeden z głównych komponentów, który nie tylko nadaje piękny im kolor, ale przede wszystkim ma wyjątkowe właściwości. Płatki kwiatów, które również są dodatkiem w naszych mieszankach, mają niesamowity zapach, który po rozpuszczeniu w wodzie pozwala odprężyć się po długim dniu pracy. Co więcej, nasze mieszanki mineralne są wzbogacone olejami – po zakończonym relaksie zostawiają skórę miękką i nawilżoną, niewymagającą dodatkowej pielęgnacji.

Jeśli zdecydujesz się na nasze naturalne, mineralne produkty pielęgnacyjne, będziesz mógł głęboko odpocząć we własnej łazience po intensywnym tygodniu. Oferujemy bardzo wydajne, aromatyczne mieszanki, które będziesz mógł dodawać do wody przez długi czas i cieszyć się ich wyjątkowym zapachem.

Proponujemy sole pojedynczo lub w zestawie z naturalnymi świecami sojowymi. Kupując je, zyskasz komplet, który nie tylko pięknie pachnie, ale też ciekawie wygląda.

Podaruj bliskiej Ci osobie...